Blendfit

End of content

No more pages to load

BLENDFIT

Lezzetle sağlığı birleştirin!

Türkiye’de bir ilk!

Karaca, yeni ürünü Blendfit ile size hem sağlıklı hem de eğlenceli ve pratik yemekler hazırlama imkânı sunuyor. Blendfit sadece bir blender seti olmakla kalmıyor, sağlıklı yemekleri görsel bir şölene çevirerek misafirlerinize mükemmel sunumlar yapmanızı sağlarken aynı zamanda yemek yedirme konusunda sizi zorlayan miniklerle başa çıkmak adına en kolay ve eğlenceli yöntem olmaya da aday.

Sebzelerden sağlıklı makarnalar ve cipsler yapın!

Yaz yaklaşıyor ve özellikle bayanlar formuna dikkat etmek adına sebze ağırlıklı beslenmeyi tercih ediyor. Fakat sebze yemekleri uğraş gerektirdiği için yerini fastfood tarzı daha az zaman harcanan yiyeceklere bırakıyor.

Blendfit kullanıcılarına bu kalıbı yıkmak adına eğlenerek fit kalabilme fırsatı sunuyor. Özel olarak tasarlanan spagetti ve cips kesim spiral rendesi sayesinde dilediğiniz sebzeden çok kısa bir zamanda harika makarnalar, cipsler veya salatalar yapabilmeniz mümkün.

Dilediğiniz her sebzeyi kullanabilmenize olanak sağlayan Blendfit 4 in 1 Set Rose Gold çocukları ile yemek yeme konusunda sıkıntı yaşayan anneler için de adeta bir kurtarıcı.

Makarna sever minikler için spagetti görünümünde sebzelerden sağlıklı ve enfes makarnalar!

Eğlenceli ve şık sunumlu makarnalar!

Görselliği çocukların ilgisini çekecek şekilde hazırlanan bir sebze salatası!

Cips tutkunları için ev yapımı doğal cipsler!

Hiç zorlanmadan yapılabilen sağlıklı cipsler ile artık yemek saatleri size ve çocuğunuza eğlenceli saatler kazandıracak.

4’ü 1 Arada!

Bunların dışında Karaca Blendfit 4 in 1 Set PinkGold klasik blender setlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri de taşıyor elbette.

Mikser özelliği, iki farklı hız seçeneği ile eğlenceli hamur işleri yapmanızı sağlar.

Blender özelliği, diğer blenderlardan farklı olarak tencerelerinizi çizdirmeyen yüzük aparatı sayesinde kolaylıkla ve hiç düşünmeden tüm gıdaları püre haline getirebilmenizi sağlar.

Doğrama ve kıyım işlerinizi de yine aynı makineyle sadece ufak bir aparat değişikliği yaparak halledebilirsiniz.

Hesaplı fiyatına karşılık verdiği büyük hizmet ile beğeninizi kazanan Blendfit, mutfağınızın yeni şefi olacak.

Blendfit’in 3 farklı renk seçeneği ile mutfak tipinize ve görsel zevkinize göre tarzınıza uygun olanı tercih edebilmeniz de mümkün.

Klasik mutfaklardan hoşlananlar için iddialı rengimiz kırmızı,

Tasarımla şıklığı birleştiren modern mutfaklar için çok sevilen rengimiz rose gold,

Ve şirin, sıcak, eğlenceli mutfaklar için seçebileceğiniz pembe Blendfit mutfaklarınızla buluşmayı bekliyor!