BioDiamond

Filtrele

End of content

No more pages to load

Elmasın hikayesi milyonlarca yıla dayanır. Yer kabuğunun derinliklerinde kristalleşen  elmas, yanardağlardaki volkanik lavlarla yeryüzüne taşınır.

Şimdi onun muhteşem hikayesi Karaca uzmanlığıyla mutfaklarınızda…

 

Gücünü doğada ki en dayanıklı maden olan elmasın sağlamlığından alan BioDiomand’ın gerçek elmas kristallerinden üretildiği, TUV Rheinland tarafından onaylanmıştır.

3 sene süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda İsviçre’de geliştirilen BioDiomand, metal mutfak gereçleri ve blender gibi güçlü aşındırıcılara ve çizilmelere karşı en dayanıklı ürün grubudur.

 

Her noktada eşit gövde kalınlığı ile ekstra dayanıklı BioDiomand-Pro serisi ise döküm çelik kulpları ile fırında güvenle kullanılabilir. Tabanının tümünü kaplayan indüksiyon özelliğiyle Türkiye’de bir ilk olan BioDiomand-Pro profesyonellerin de tercihi...

 

Bugüne kadar üretilen en sağlam, en dayanıklı ve en yanmaz – yapışmaz ürün grubu BioDiomand ve BioDiomand-Pro şimdi mutfaklarınızda.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.