Filtrele

End of content

No more pages to load

Cezve Takımı

Kız isteme ritüellerinin olmazsa olmazı Türk kahvesi geleneği, günümüzde hala geçerliliğini sürdürmektedir. Bol köpüklü lezzetli bir Türk kahvesi pişirmek maharet ister, gelin adayının da ne kadar hamarat olduğunu gösterir. O anınızda kendinizi özgüvenli hissetmek istiyorsanız cezve takımınıza güvenmeniz gerekir. İster porselen, aluminyum ya da çelik cezve olsun ister bakır, cam veya elektrikli dilediğiniz cezve seti farklı marka ve fiyat seçenekleriyle sitemizde yer almaktadır. Geleneksel kalmayı sevenler için 3'lü olarak satılan çelik cezve seti modelleri daha çok tercih edilirken modern çizgisi olanlar için elektrikli cezveler veya Türk kahve makinesi çeyiz setinin vazgeçilmezidir. Öncelikle cezve takımınıza karar verip daha sonra sitemizdeki kelebekli fincan, damat fincanı, delikli fincan veya gümüş, gold vb fincan takımı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 


Cezve nasıl parlatılır?

Cezvenizi karbonat, limon tuzu veya sirke ile parlatabilirsiniz.

Cezvemi çizilmekten nasıl korurum?

Cezvenizin çizilmesini önlemek için kullandıktan sonra hemen yıkamayacaksanız içine su doldurup bırakın ki sert yüzeyli bir sünger ile sürtmek zorunda kalmayın. Cezvenin bulaşık makinesinde çizilmemesi için de kalitesi çok önemlidir. Cezve seçerken Karaca, Cookplus vb markaları tercih edebilirsiniz.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.