Granit Tencere

Filtrele

End of content

No more pages to load

Granit Tencere

Çeyiz denildiğinde ilk akla gelen ürünler tencere ve tavalardır. Sağlık ve lezzet söz konusu olduğunda öncelik bio granit tencere ve tavalar oluyor. 

Granit ürünlerin karnıyarık tenceresinden wok tavasına kadar aklınıza gelebilecek bütün pişirme gereçleri bulunuyor. Bu konuda bütün ihtiyaçlara cevap veren bu seri, dayanıklılık olarak da sizi tatmin edecek. Metal çatal ve kaşıklarla kullanabileceğiniz granit tencere ve tavalar dayanıklı yüzeylere sahip.

Özellikle misafir ağırlayacaksanız yemeğinizin her tarafının eşit kıvamda pişmesi önemlidir. Granit ürünlerde tabanı ısıyı eşit yaydığı için yemekte çiğ kalma gibi bir durum olmaz.  Bu ürünlerde yağ bile eklemeden yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu ürünlerin 2-5 yıl garanti süresi ile kullanım ömrü daha da uzuyor. Özellikle çocuklarınız için herhangi bir alerjen tehlikesi barındırmıyor.

Çeyizinize hangi tencere ve tavaları alacağınıza karar veremediyseniz sitemizden granit tencere ve tavalar ile ilgili ufak bir araştırma yapmanızı öneririz.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.