Filtrele

End of content

No more pages to load

Yorgan-Yastık

Yorganlar yaz mevsimi hariç tüm mevsimlerde üşüdüğümüzde serdiğimiz, güzel bir uyku için olmazsa olmaz ev tekstili ürünleridir. Yorganlar tek ya da çift kişilik olarak üretilirler. Karaca Home mikrofiber yorganlarının içi mikroelyaf ile doldurulmuş olup üst kumaşları yine mikrofiber yapıdadır. Bu ürünlerin tercih edilmesinin sebebi hafif olmaları ve yüksek düzeyde ısı vermeleridir. Ayrıca bakteri üremesini engelleyen yapısı ile hijyeniktir. Bu yorganlar içindeki klima kanalları sayesinde nemi ve kokuyu barındırmaz. Mikrofiber yorganlar için kuru temizleme önerilir. Yorganları kullanım talimatlarına göre temizliğinin yapılması sağlık açısından önemlidir. Haftada birkaç kez yorganları havalandırıp silkelemek ve ayda bir kez de genel temizliğini yapmak bakteri üremesini engellemek açısından gereklidir.

Yastıklar, yatakta ya da koltukta uzanırken kullanılan vücudu ve omurgayı destekleyici ve rahatlatıcı ev tekstili ürünleridir. Karaca Home microfiber silikon yastıklar temizleme talimatlarına uyulduğunda kullanım ömrü uzar. Çamaşır makinesinde yıkama talimatlarına göre yıkanabilir.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.