Tüm Ev Tekstil Ürünleri

Filtrele

End of content

No more pages to load

Kampanya Koşulları

  1. 21 Mayıs 12:00- 03 Haziran 23:59 tarihleri arasında karaca.com, karaca-home.com üzerinden Karaca Home, Nautica Home ve Sarah Anderson markalı ürünlerden tek seferde 300 TL ve üzeri (KDV dahil) alışveriş yapana 19 Haziran 00:00-03 Temmuz 23:59 tarihleri arasında karaca.com, karaca-home.com üzerinde kullanılmak üzere tüm ürünlerde geçerli %10 indirim hediye çeki tanımlanacaktır.
  2. Hediye çekine hak kazanmak için alışverişin karaca.com'da ya da karaca-home.com'da Karaca Home, Nautica Home ve Sarah Anderson markalı ürünlerden yapılması gerekmektedir.
  3. Kazanılan %10 indirim hediye çeki karaca.com ve karaca-home.com’da tüm ürünlerde geçerlidir.
  4. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  5. Hediye çeki almaya hak kazanan müşterilerimize çekler 18 Haziran tarihinde mail ve SMS ile duyurulacaktır.
  6. Hediye çeki indirimi sepet sayfasında kod bilgisi girildiğinde yansıyacaktır.
  7. Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çeki hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  8. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Karaca Züccaciye kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  9. Bu kampanya ürün indirimleri dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.